DC-3GHZ 10W 50OHM ALN CHIP TERMI
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 3GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes10W
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1005 (2512 Metric)
Supplier Device Package1005
Grade-
Qualification-
in stockINR 1143.3600000000001
Vishay Barry
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
FunctionTermination
Frequency0Hz ~ 3GHz
RF TypeGeneral Purpose
Secondary Attributes10W