BAYONET 868MHZ/SIGFOX/LORA/LPWA/
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
RF Family/StandardGeneral ISM
Frequency GroupUHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band)871.5MHz
Frequency Range868MHz ~ 875MHz
Antenna TypeWhip, Straight
Number of Bands1
VSWR2
Return Loss-
Gain2.2dBi
Power - Max50 W
Features-
TerminationFME Male
Ingress Protection-
Grade-
Qualification-
Mounting TypeWall Mount
Height (Max)8.622" (219.00mm)
ApplicationsISM
TT-DKEY-4350-2J2115K-868-B07H-ND
in stockINR 4461.12
2J Antennas
1 1
2J Antennas 4350-2J2115K-868-B07H-ND
Sku: TT-DKEY-4350-2J2115K-868-B07H-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
RF Family/StandardGeneral ISM
Frequency Range868MHz ~ 875MHz
Antenna TypeWhip, Straight
Number of Bands1
VSWR2
Return Loss-
Gain2.2dBi
Power - Max50 W
TerminationFME Male
Ingress Protection-
Grade-
Qualification-
Mounting TypeWall Mount
Height (Max)8.622" (219.00mm)