512GB 2.5" SATA SSD 3TE7 EXTENDE
Product Attributes:
Series3TE7
Product StatusActive
Memory Size512GB
Memory TypeSolid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Form Factor2.5"
Speed - Read550MB/s
Speed - Write520MB/s
Voltage - Supply-
TypeSATA III
Current - Max-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight-
Size / Dimension100.00mm x 69.80mm x 6.80mm
TT-DKEY-4265-DES25-C12DK1GW3QL-ND
in stockINR 38888.41499999999
Innodisk USA Corporation
1 1
Innodisk USA Corporation 4265-DES25-C12DK1GW3QL-ND
Sku: TT-DKEY-4265-DES25-C12DK1GW3QL-ND
Description of product
Product Attributes:
Series3TE7
Product StatusActive
Memory Size512GB
Form Factor2.5"
Speed - Read550MB/s
Speed - Write520MB/s
Voltage - Supply-
TypeSATA III
Current - Max-
Weight-