RF ATTENUATOR 50OHM
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Attenuation Value-
Frequency Range0 Hz ~ 500 MHz
Power (Watts)400W
Impedance50 Ohms
Package / Case-
Grade-
Qualification-
TT-DKEY-4244-400-50T-ND
in stockINR 721984.32
TTM Technologies, Inc.
1 1
TTM Technologies, Inc. 4244-400-50T-ND
Sku: TT-DKEY-4244-400-50T-ND
Description of product
RF ATTENUATOR 50OHM
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Attenuation Value-
Frequency Range0 Hz ~ 500 MHz
Power (Watts)400W
Impedance50 Ohms