LINE REACTOR 230V 21A
Product Attributes:
SeriesFINFF230
Usage-
Specifications230V, 5.2kW, 21A, 0.505mH
TT-DKEY-4058-FF0P50500211297-ND
in stockINR 27261.089999999997
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF0P50500211297-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF0P50500211297-ND
Description of product
LINE REACTOR 230V 21A
Product Attributes:
SeriesFINFF230
Usage-