LINE REACTOR 480V 1.1A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Usage-
Specifications480V, 373W, 1.1A, 20.1mH
TT-DKEY-4058-FF020P101P10831-ND
in stockINR 14616.81
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF020P101P10831-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF020P101P10831-ND
Description of product
LINE REACTOR 480V 1.1A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Usage-