LINE REACTOR 480V 27A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Usage-
Specifications480V, 14.9kW, 27A, 0.82mH
TT-DKEY-4058-FF00P8200340836-ND
in stockINR 35152.605
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF00P8200340836-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF00P8200340836-ND
Description of product
LINE REACTOR 480V 27A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Usage-