LINE REACTOR 480V 1.6A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Product StatusActive
Accessory TypeAC Line Reactor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications480V, 559W, 1.6A
TT-DKEY-4058-FF0002301P60979-ND
in stockINR 24846.345000000005
Enerdoor
1 1
Enerdoor 4058-FF0002301P60979-ND
Sku: TT-DKEY-4058-FF0002301P60979-ND
Description of product
LINE REACTOR 480V 1.6A
Product Attributes:
SeriesFINFF480
Product StatusActive
Accessory TypeAC Line Reactor
For Use With/Related Products-
Usage-
Specifications480V, 559W, 1.6A