2 WAY 20W DIV SMA 15-26.5GHZ
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss0.8dB
Frequency15 GHz ~ 26.5 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 16dB, 5° Imbalance (Max), 1.5 VSWR (Max)
Size / Dimension1.024" L x 0.748" W x 0.404" H (26.00mm x 19.00mm x 10.25mm)
Package / CaseModule, SMA Connectors
TT-DKEY-3985-PE20DV1063-ND
in stockINR 126720
Pasternack
1 1
Pasternack 3985-PE20DV1063-ND
Pasternack 3985-PE20DV1063-ND
Sku: TT-DKEY-3985-PE20DV1063-ND
Description of product
2 WAY 20W DIV SMA 15-26.5GHZ
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss0.8dB
Frequency15 GHz ~ 26.5 GHz