SPOT LIGHT, GREEN, SIZE: 26MM*65
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
TypeSpotlight
ColorGreen
Length2.559" (65.00mm)
Width-
Height-
Outer Diameter1.024" (26.00mm) Dia
Inner Diameter-
Length - Emitting Surface-
Width - Emitting Surface-
Outer Diameter - Emitting Surface-
Power Dissipation (Max)3 W
TT-DKEY-3263-NTS-C26G-ND
in stockINR 15056.235
NEW TRY
1 1
NEW TRY 3263-NTS-C26G-ND
NEW TRY 3263-NTS-C26G-ND
Sku: TT-DKEY-3263-NTS-C26G-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
TypeSpotlight
ColorGreen
Length2.559" (65.00mm)
Width-
Height-
Inner Diameter-
Length - Emitting Surface-
Width - Emitting Surface-
Power Dissipation (Max)3 W