90 HYBRID, 2500 - 3400 MHZ, 50
Product StatusActive
Insertion Loss0.4dB
Frequency2.5 GHz ~ 3.4 GHz
Specifications-
Size / Dimension1.040" L x 0.600" W x 0.780" H (26.42mm x 15.24mm x 19.81mm)
Package / CaseModule, SMA Connectors
TT-DKEY-3157-ZX10Q-2-34-S+-ND
in stockINR 6409.44
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZX10Q-2-34-S+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZX10Q-2-34-S+-ND
Description of product
90 HYBRID, 2500 - 3400 MHZ, 50
Product StatusActive
Insertion Loss0.4dB
Frequency2.5 GHz ~ 3.4 GHz
Specifications-