PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Product StatusActive
Insertion Loss0.5dB
Frequency2 MHz ~ 1.2 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 18dB, 3° Imbalance (Max)
Size / Dimension0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm)
Package / CaseModule, SMA Connectors
TT-DKEY-3157-ZX10-2-12-S+-ND
in stockINR 6409.44
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZX10-2-12-S+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZX10-2-12-S+-ND
Description of product
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Product StatusActive
Insertion Loss0.5dB
Frequency2 MHz ~ 1.2 GHz