PWR SPLTR CMBD / BNC ROHS
Product StatusActive
Insertion Loss0.75dB
Frequency1 MHz ~ 200 MHz
SpecificationsIsolation (Min) 30dB, 4° Imbalance (Max)
Size / Dimension2.014" L x 1.380" W x 1.240" H (51.15mm x 35.05mm x 31.50mm)
Package / CaseBNC In-Line Module
TT-DKEY-3157-ZSCJ-2-1+-ND
in stockINR 10373.76
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZSCJ-2-1+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZSCJ-2-1+-ND
Description of product
PWR SPLTR CMBD / BNC ROHS
Product StatusActive
Insertion Loss0.75dB
Frequency1 MHz ~ 200 MHz