2 WAYS PWRSPLTR, 0.1 - 400 MHZ
Product StatusActive
Insertion Loss0.6dB
Frequency100 kHz ~ 400 MHz
SpecificationsIsolation (Min) 20dB, 4° Imbalance (Max)
Size / Dimension2.25" L x 1.38" W x 1.24" H (57.2mm x 35.1mm x 31.5mm)
Package / CaseModule
TT-DKEY-3157-ZSC-2-1+-ND
in stockINR 12140.640000000001
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-ZSC-2-1+-ND
Mini-Circuits 3157-ZSC-2-1+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-ZSC-2-1+-ND
Description of product
2 WAYS PWRSPLTR, 0.1 - 400 MHZ
Product StatusActive
Insertion Loss0.6dB
Frequency100 kHz ~ 400 MHz