RF PWR DVDR 2.5GHZ-3.4GHZ 6SMD
Product StatusActive
Insertion Loss0.5dB
Frequency2.5 GHz ~ 3.4 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 23dB, 1.15 VSWR (Typ), 4° Imbalance (Max)
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W x 0.042" H (3.20mm x 1.60mm x 1.07mm)
Package / Case6-SMD, No Lead
TT-DKEY-3157-QCN-34+TR-ND,3157-QCN-34+CT-ND,3157-QCN-34+DKR-ND
in stockINR 786.24
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-QCN-34+TR-ND,3157-QCN-34+CT-ND,3157-QCN-34+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-QCN-34+TR-ND,3157-QCN-34+CT-ND,3157-QCN-34+DKR-ND
Description of product
RF PWR DVDR 2.5GHZ-3.4GHZ 6SMD
Product StatusActive
Insertion Loss0.5dB
Frequency2.5 GHz ~ 3.4 GHz