LTCC 90 HYBRID, 800 - 1200 MHZ
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss0.44dB
Frequency800 MHz ~ 1.2 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 14dB, 6° Imbalance (Max)
Size / Dimension0.300" L x 0.250" W x 0.065" H (7.62mm x 6.35mm x 1.65mm)
Package / Case10-SMD, Flat Leads
TT-DKEY-3157-QBA-12+TR-ND,3157-QBA-12+CT-ND,3157-QBA-12+DKR-ND
in stockINR 1719.36
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-QBA-12+TR-ND,3157-QBA-12+CT-ND,3157-QBA-12+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-QBA-12+TR-ND,3157-QBA-12+CT-ND,3157-QBA-12+DKR-ND
Description of product
LTCC 90 HYBRID, 800 - 1200 MHZ
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss0.44dB
Frequency800 MHz ~ 1.2 GHz