RF PWR DVDR 2-26.5GHZ 24VFQFN
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss2.4dB
Frequency2 GHz ~ 26.5 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 14dB, 1.5 VSWR (Typ), 9° Imbalance (Max)
Size / Dimension0.157" L x 0.157" W x 0.039" H (4.00mm x 4.00mm x 1.00mm)
Package / Case24-VFQFN Exposed Pad
TT-DKEY-3157-EP2K1+TR-ND,3157-EP2K1+CT-ND,3157-EP2K1+DKR-ND
in stockINR 7309.44
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-EP2K1+TR-ND,3157-EP2K1+CT-ND,3157-EP2K1+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-EP2K1+TR-ND,3157-EP2K1+CT-ND,3157-EP2K1+DKR-ND
Description of product
RF PWR DVDR 2-26.5GHZ 24VFQFN
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss2.4dB
Frequency2 GHz ~ 26.5 GHz