RF PWR DVDR 1.8-12.5GHZ 24VFQFN
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss1.8dB
Frequency1.8 GHz ~ 12.5 GHz
SpecificationsIsolation (Min) 14dB, 1.6 VSWR (Typ), 10° Imbalance (Max)
Size / Dimension0.157" L x 0.157" W x 0.039" H (4.00mm x 4.00mm x 1.00mm)
Package / Case24-VFQFN Exposed Pad
TT-DKEY-3157-EP2C+TR-ND,3157-EP2C+CT-ND,3157-EP2C+DKR-ND
in stockINR 1743.8399999999997
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-EP2C+TR-ND,3157-EP2C+CT-ND,3157-EP2C+DKR-ND
Sku: TT-DKEY-3157-EP2C+TR-ND,3157-EP2C+CT-ND,3157-EP2C+DKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Insertion Loss1.8dB
Frequency1.8 GHz ~ 12.5 GHz