FXD ATTEN / N / 20DB 20W ROHS
Product Attributes:
SeriesBW
Product StatusActive
Attenuation Value20dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)5W
Impedance50 Ohms
Package / CaseN-Type In-Line Module
Grade-
Qualification-
TT-DKEY-3157-BW-N20W20+-ND
in stockINR 2623451.04
Mini-Circuits
1 1
Mini-Circuits 3157-BW-N20W20+-ND
Sku: TT-DKEY-3157-BW-N20W20+-ND
Description of product
FXD ATTEN / N / 20DB 20W ROHS
Product Attributes:
SeriesBW
Product StatusActive
Attenuation Value20dB
Frequency Range0 Hz ~ 18 GHz
Power (Watts)5W
Impedance50 Ohms