XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Product Attributes:
SeriesSaRonix-eCera™ FK
Product StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeXO (Standard)
Frequency25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputLVCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)10mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.045" (1.15mm)
TT-DKEY-31-FK2500022TR-ND,31-FK2500022CT-ND,31-FK2500022DKR-ND
in stockINR 164.16
Diodes Incorporated
1 1
Diodes Incorporated 31-FK2500022TR-ND,31-FK2500022CT-ND,31-FK2500022DKR-ND
Sku: TT-DKEY-31-FK2500022TR-ND,31-FK2500022CT-ND,31-FK2500022DKR-ND
Description of product
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Product Attributes:
SeriesSaRonix-eCera™ FK
Product StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeXO (Standard)
Frequency25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputLVCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)10mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead