3844 X 2160, 45 FPS, COLOR
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
ColorRGB
Resolution3844 x 2160
ShutterRolling
Lens MountS
SensorIMX334
TypeCMOS
InterfaceUSB 3.0
Pixel Size2µm x 2µm
Package / CaseModule
Supplier Device Package-
Frames per Second45.0
Mounting TypeChassis Mount
Size / Dimension1.153" L x 1.142" W (29.30mm x 29.00mm)
Height (Max)0.783" (19.90mm)
TT-DKEY-2938-108274-ND
in stockINR 28655.999999999996
Basler Inc.
1 1
Basler Inc. 2938-108274-ND
Basler Inc. 2938-108274-ND
Sku: TT-DKEY-2938-108274-ND
Description of product
3844 X 2160, 45 FPS, COLOR
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
ColorRGB
Resolution3844 x 2160
ShutterRolling
Lens MountS
SensorIMX334
TypeCMOS
InterfaceUSB 3.0
Pixel Size2µm x 2µm
Package / CaseModule
Supplier Device Package-
Frames per Second45.0
Mounting TypeChassis Mount
Height (Max)0.783" (19.90mm)