RemotePro Power System. 50Ah Bat
Product Attributes:
SeriesThe RemotePro® 85W Lithium
Product StatusActive
Power (Watts) - Max18.5 W
Current @ Pmpp20 A
Voltage @ Pmpp12 V
Voltage - Open Circuit-
Operating Temperature0°C ~ 60°C
Package / CaseCells
Size / Dimension30.709" L x 26.693" W x 1.378" H (780.00mm x 678.00mm x 35.00mm)
TT-DKEY-2414-RPS12-50L-85-ND
in stockINR 182008.80000000002
Tycon Systems Inc.
1 1
Tycon Systems Inc. 2414-RPS12-50L-85-ND
Sku: TT-DKEY-2414-RPS12-50L-85-ND
Description of product
Product Attributes:
Product StatusActive
Power (Watts) - Max18.5 W
Current @ Pmpp20 A
Voltage @ Pmpp12 V
Voltage - Open Circuit-
Package / CaseCells