RemotePro 3.2W Cont Remote Pwr S
Product Attributes:
SeriesRPPL-SM
Product StatusActive
Power (Watts) - Max3.2 W
Current @ Pmpp1.5 A
Voltage @ Pmpp12 V
Voltage - Open Circuit-
Operating Temperature-30°C ~ 60°C
Package / CaseCells
Size / Dimension14.606" L x 14.000" W (371.00mm x 356.00mm)
TT-DKEY-2414-RPPL1248-18-15-ND
in stockINR 50392.799999999996
Tycon Systems Inc.
1 1
Tycon Systems Inc. 2414-RPPL1248-18-15-ND
Sku: TT-DKEY-2414-RPPL1248-18-15-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesRPPL-SM
Product StatusActive
Power (Watts) - Max3.2 W
Current @ Pmpp1.5 A
Voltage @ Pmpp12 V
Voltage - Open Circuit-
Package / CaseCells