RF SHIELD 0.602" X 0.823" SOLDER
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece
Height - Overall0.079" (2.00mm)
Length - Overall0.823" (20.90mm)
Width - Overall0.602" (15.30mm)
VentilationNon-Vented
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS209-20S-NS-ND
in stockINR 240.47999999999996
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS209-20S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS209-20S-NS-ND
Description of product
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece