RF SHIELD 0.701" X 0.811" SOLDER
Product StatusActive
TypeFrame
Height - Overall0.118" (3.00mm)
Length - Overall0.811" (20.60mm)
Width - Overall0.701" (17.80mm)
Ventilation-
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS206-10F-NS-ND
in stockINR 279.36
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS206-10F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS206-10F-NS-ND
Description of product
Product StatusActive
TypeFrame