RF SHIELD 0.587" X 0.756" SOLDER
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece
Height - Overall0.150" (3.80mm)
Length - Overall0.756" (19.20mm)
Width - Overall0.587" (14.90mm)
VentilationNon-Vented
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS192-10S-NS-ND
in stockINR 231.84
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS192-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS192-10S-NS-ND
Description of product
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece