RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
Product StatusActive
TypeFrame
Height - Overall0.079" (2.00mm)
Length - Overall0.425" (10.80mm)
Width - Overall0.291" (7.40mm)
Ventilation-
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS108-10F-NS-ND
in stockINR 201.59999999999997
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS108-10F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS108-10F-NS-ND
Description of product
RF SHIELD 0.291"X0.425" SOLDER
Product StatusActive
TypeFrame
Width - Overall0.291" (7.40mm)