RF SHIELD 0.248" X 0.343" SOLDER
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece
Height - Overall0.118" (3.00mm)
Length - Overall0.343" (8.70mm)
Width - Overall0.248" (6.30mm)
VentilationNon-Vented
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS087-10S-NS-ND
in stockINR 211.67999999999998
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS087-10S-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS087-10S-NS-ND
Description of product
Product StatusActive
TypeShield, 1-Piece
Width - Overall0.248" (6.30mm)