RF SHIELD 0.248"X0.343" SOLDER
Product Attributes:
SeriesDrawn-Seamless EMI/RFI Shields
Product StatusActive
TypeFrame
Height - Overall0.118" (3.00mm)
Length - Overall0.343" (8.70mm)
Width - Overall0.248" (6.30mm)
Ventilation-
Mounting TypeSolder
TT-DKEY-2333-MS087-10F-NS-ND
in stockINR 211.67999999999998
Masach Tech Ltd.
1 1
Masach Tech Ltd. 2333-MS087-10F-NS-ND
Sku: TT-DKEY-2333-MS087-10F-NS-ND
Description of product
RF SHIELD 0.248"X0.343" SOLDER
Product Attributes:
Product StatusActive
TypeFrame
Width - Overall0.248" (6.30mm)