VISION SYSTEM LIGHT 70MM WHITE
Product StatusActive
TypeSquare
ColorWhite
Length3.000" (76.20mm)
Width3.000" (76.20mm)
Height1.150" (29.21mm)
Outer Diameter-
Power Dissipation (Max)-
TT-DKEY-2170-LEDWA70XD5-XQ-ND
in stockINR 55102.5
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDWA70XD5-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDWA70XD5-XQ-ND
Description of product
VISION SYSTEM LIGHT 70MM WHITE
Product StatusActive
TypeSquare
ColorWhite
Length3.000" (76.20mm)
Width3.000" (76.20mm)
Height1.150" (29.21mm)