VISION SYS SPOT LIGHT 50MM UV
Product StatusActive
TypeSpotlight
ColorUltraviolet (UV)
Length-
Width-
Height-
Outer Diameter1.970" (50.04mm) Dia
Outer Diameter - Emitting Surface-
Power Dissipation (Max)480 mW
TT-DKEY-2170-LEDUV395S50L5-XQ-ND
in stockINR 79096.5
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDUV395S50L5-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDUV395S50L5-XQ-ND
Description of product
VISION SYS SPOT LIGHT 50MM UV
Product StatusActive
TypeSpotlight
ColorUltraviolet (UV)
Length-
Width-
Height-
Power Dissipation (Max)480 mW