VISION SYSTEM LIGHT 70MM BLUE
Product Attributes:
SeriesLED
Product StatusActive
TypeSquare
ColorBlue
Length3.000" (76.20mm)
Width3.000" (76.20mm)
Height1.150" (29.21mm)
Outer Diameter-
Inner Diameter-
Length - Emitting Surface-
Width - Emitting Surface-
Outer Diameter - Emitting Surface-
Power Dissipation (Max)-
TT-DKEY-2170-LEDBA70XD5-XQ-ND
in stockINR 55102.5
Banner Engineering Corporation
1 1
Banner Engineering Corporation 2170-LEDBA70XD5-XQ-ND
Sku: TT-DKEY-2170-LEDBA70XD5-XQ-ND
Description of product
VISION SYSTEM LIGHT 70MM BLUE
Product Attributes:
SeriesLED
Product StatusActive
TypeSquare
ColorBlue
Length3.000" (76.20mm)
Width3.000" (76.20mm)
Height1.150" (29.21mm)