CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 2"
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors10
Pitch0.020" (0.50mm)
Length2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends0.138" (3.50mm)
Termination StyleTop on Both Sides, Backers on Both Sides
TT-DKEY-1175-310-10-0051-A-ND
in stockINR 440.64
CNC Tech
1 1
CNC Tech 1175-310-10-0051-A-ND
CNC Tech 1175-310-10-0051-A-ND
Sku: TT-DKEY-1175-310-10-0051-A-ND
Description of product
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 2"
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Cable TypeFFC, FPC
Number of Conductors10
Pitch0.020" (0.50mm)
Length2.000" (50.80mm)