50 OHM UNBAL 200 OHM BAL
Product Attributes:
SeriesXinger®IV
Product StatusActive
Frequency Range2.3GHz ~ 6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced1:4, 50 / 200Ohm
Phase Difference180° ±13°
Insertion Loss (Max)1.1dB
Return Loss (Min)10dB, 12dB
Package / Case0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-X4BD40L1-50200GTR-ND,1173-X4BD40L1-50200GCT-ND,1173-X4BD40L1-50200GDKR-ND
in stockINR 182.88
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-X4BD40L1-50200GTR-ND,1173-X4BD40L1-50200GCT-ND,1173-X4BD40L1-50200GDKR-ND
Description of product
50 OHM UNBAL 200 OHM BAL
Product Attributes:
SeriesXinger®IV
Product StatusActive
Frequency Range2.3GHz ~ 6GHz