BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/100 0404
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range2.3GHz ~ 2.7GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 100Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max)0.6dB
Return Loss (Min)17dB
Package / Case0404 (1010 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-BD2327N50100AHFTR-ND,1173-BD2327N50100AHFCT-ND,1173-BD2327N50100AHFDKR-ND
in stockINR 123.83999999999999
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD2327N50100AHFTR-ND,1173-BD2327N50100AHFCT-ND,1173-BD2327N50100AHFDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range2.3GHz ~ 2.7GHz