BALUN 2.3GHZ-2.6GHZ 50/200 0603
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Frequency Range2.3GHz ~ 2.6GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 200Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max)1.1dB
Return Loss (Min)12dB
Package / Case0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-BD2326L50200AHF2TR-ND,1173-BD2326L50200AHF2CT-ND,1173-BD2326L50200AHF2DKR-ND
in stockINR 123.83999999999999
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD2326L50200AHF2TR-ND,1173-BD2326L50200AHF2CT-ND,1173-BD2326L50200AHF2DKR-ND
Description of product
Product Attributes:
Series-
Product StatusActive
Frequency Range2.3GHz ~ 2.6GHz