BALUN 1.7GHZ-2.2GHZ 50/100 0805
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range1.7GHz ~ 2.2GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced50 / 100Ohm
Phase Difference
Insertion Loss (Max)0.9dB
Return Loss (Min)13dB
Package / Case0805 (2012 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
TT-DKEY-1173-BD1722J50100AHFTR-ND,1173-BD1722J50100AHFCT-ND,1173-BD1722J50100AHFDKR-ND
in stockINR 138.24
TTM Technologies, Inc.
1 1
Sku: TT-DKEY-1173-BD1722J50100AHFTR-ND,1173-BD1722J50100AHFCT-ND,1173-BD1722J50100AHFDKR-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesXinger®
Product StatusActive
Frequency Range1.7GHz ~ 2.2GHz