XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Product Attributes:
SeriesSG3225EEN
TypeXO (Standard)
Frequency156.25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputLVPECL
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)60mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
in stockINR 2413.44
EPSON
Description of product
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Product Attributes:
SeriesSG3225EEN
TypeXO (Standard)
Frequency156.25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputLVPECL
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)60mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-SMD, No Lead