AC MOTORS - 230V 48 X 99 X 105MM
Product Attributes:
SeriesOAM
Product StatusActive
Fan Accessory TypeMotor
Fits Fan Size-
Length4.06" (103.0mm)
TT-DKEY-1053-OAM105AN-22-1WB-ND
in stockINR 6642.72
Orion Fans
1 1
Orion Fans 1053-OAM105AN-22-1WB-ND
Sku: TT-DKEY-1053-OAM105AN-22-1WB-ND
Description of product
Product Attributes:
SeriesOAM
Product StatusActive
Fan Accessory TypeMotor
Fits Fan Size-
Length4.06" (103.0mm)